O nás

ICOM Česká republika

Veškerý sortiment firmy ICOM je možné zakoupit v našem e-shopu, vybrané zboží bude bezprostředně po objednání dodáno na objednací adresu zásilkovou službou, nebo si je můžete osobně převzít po předchozí domluvě na adrese:

HCS komunikační systémy s.r.o.
Na Šabatce 4, Praha - Komořany 143 00

V e-shopu si vlevo nahoře přepněte měnu dle potřeby na koruny nebo eura.

Pokud v e-shopu najdete nějaké chyby, budeme rádi, když nás na ně upozorníte.


HCS komunikační systémy

Firmu HCS komunikační systémy s.r.o. založil v roce 1995 Ing. Miloslav Hakr OK1VUM a od počátku se věnuje prodeji radiostanic, především značky ICOM. Krédem firmy je prodávat pouze kvalitní produkty s co možná největší odborností. Jako prodejní strategie byl zvolen individuální přístup ke každému zákazníkovi, nemáme tedy klasickou prodejnu s prodavačem a pevnou otevírací dobou, ale v naší kanceláři otevíráme dle potřeby a stále jsme k zastižení na mobilním telefonu +420 777 144 300.

Abychom mohli poskytovat co nejpodrobnější zkušenosti s výrobky, které prodáváme, provádíme jejich testování v provozu v radioklubu OL3Z / OK1KZE na Točné, kde je možné po dohodě radiostanice vyzkoušet.

Vybrané zboží si můžete nechat poslat poštou nebo PPL a zaplatit dobírkou, nebo po dohodě vyzvednout osobně v naší kanceláři Na Šabatce 4, Praha 4 a zaplatit v hotovosti, nebo si nechat poslat zálohovou fakturu. Po dohodě vám zboží rádi doručíme osobně na Vaši adresu a předvedeme v provozu u Vás. Toto službu poskytujeme při nákupu přes 50 000 Kč po celé ČR zdarma. Záruční doba na transceivry a přijímače ICOM je 24 měsíců.

Platba kartou u nás zatím není možná. Důvodem jsou vysoké poplatky za tuto službu, které nechceme přenášet na zákazníky a sami nejsme ochotni je platit. Ze stejného důvodu prosím plaťte dobírku v případě PPL hotově a ne kartou. Firma PPL nám za to, že zaplatíte dobírku kartou, naúčtuje 1,4% této částky.

Firmware / Software

Návod k použití

Katalogy / brožury

Odkazy